Gönderen Konu: Her Ayak  (Okunma sayısı 239 defa)

Laplace

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 453
    • Profili Görüntüle
Her Ayak
« : Eylül 17, 2018, 06:46:01 ÖÖ »
Doğru Bilginin Pratik Adresi

Bilgi insanın merak ettikleri üzerine inşa ettiği bir binadır. Her geçen gün büyümezse zaman içerisinde yıkılabilir. O sebepten doğru bilgiye ulaşmak ve bu bilgiyi hızlı bir şekilde yaymak gerektiğini düşünüyoruz. Herayak adresi olarak birkaç arkadaşla çıktığımız bu yolda her geçen gün daha pratik bilgilere ulaşmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Adresimizi ziyaret ederek; eğitim, biyografi, moda, otomobil, güncel, sağlık, teknoloji gibi pek çok farklı konu başlığında doğru olan bilgiye ulaşabilirsiniz. Bazı bilgilerin zaman içerisinde güncellenmesi gerektiğini görerek bu web sitesini açtığımızı söyleyebiliriz.

İnternet üzerinde yer alan bilgilerin büyük bir kısmının çoğunlukla ilk yazıldığı günkü gibi kaldığına şahit olmuşunuzdur. Bu durumda bilginin kirlenmesi ve yenilenememesi gibi bir sonucun ortaya çıkması anlamına gelir.

Hal böyle olunca devamlı olarak güncel tutulan ve zamanın etkilerini üzerinden atmayı başarmış bir web sitesi arayışına girmek son derece doğaldır. Sizler için hazırladığımız adresimizde tam da bunu yapmaya çalışıyoruz.

Doğru bilgiyi önce aktarıyor sonrasında ise devamlı olarak güncel kalmasını sağlıyoruz. Bunun için en büyük destekçimiz siz değerli ziyaretçilerimiz ve bize yaptığınız yorumlardır. Doğru bilgiye ulaşmak isterseniz sizi de herayak adresine davet ediyoruz.

http://www.herayak.com/